البرز، کرج، شهرک اوج، کوچه نواب 24، پلاک 475
09122621389

درب سربی

درب سربی

در اتاق‌های تصویربرداری پزشکی برای ممانعت از خروج اشعه ایکس و یا پرتوهای ناشی از مواد یون‌ساز علاوه‌ بر عملیات سربکوبی از درب سربی نیز استفاده می‌گردد.

شرکت پرتو پویشگران فرتاک اولین تولید کننده انواع دربهای سربی با رویه MDF، HDF و یا رویه پی وی سی قابل  شستشو در ابعاد و رنگهای درخواستی مشتری با نازلترین قیمت می­باشد.

ضخامت محتوای سرب به کار رفته داخل دربها بنا به سفارش مشتری متغیر بوده (از یک میلی­متر به بالا) و کلیه دربها با تضمین عدم نشت اشعه تهیه و نصب می­گردد.

این دربها به صورت لولایی، درب ریلی دستی و درب ریلی اتومات قابل ساخت و اجرا می­باشند.

درب سربی لولایی: داخل این درب ها ازکلاف چوب روس و تقویت شده استفاده می­گردد و پنل­های ام دی اف روی درب قرار گرفته و ورق سرب در زیر ورقه اول با پرس سرد مهار می­گردد. جنس این دربها باید آنقدر مقاوم باشد که سرما، گرما و ضربات وارده  نتواند بر ساختار آن آسیبی وارد کند.

درب سربی ریلی: در بعضی از مراکز بنابر صلاحدید مشتری و مخصوصا نیاز به درب بزرگتر به جهت سهولت در رفت و آمد ویلچر, برانکاد و … از درب­های سربی ریلی استفاده می شود, مزیت درب ریلی نسبت به درب لولایی بزرگ بودن آن نسبت به اندازه ورودی بوده به طوری که با دیواره‌های کناری Overlap مناسب دارد.

 به سبب راحتی در باز و بسته شدن درب از ریلهای تعبیه شده در بالای چهارچوب دربها و بلبرینگهای متناسب با وزن و اندازه دربها استفاده می شود. این درب­ها فاقد هرگونه ریل یا مانعی در کف بوده و رفت و آمد ویلچر، برانکارد و … به راحتی امکان پذیر است.

درب سربی ریلی اتومات: این نوع دربها علاوه بر دارا بودن ویژگی‌‎های ذکر شده در دربهای لولایی و ریلی، دارای سنسور چشمی و موتور حرکتی بوده به صورتی که به راحتی باز و بسته می‌شود. در ساخت این نوع دربها از ریل, موتور و بورد خارجی استفاده می گردد. تمامی این دربها دارای ضربه گیر استیل در ناحیه کناری و میانی درب بوده و جنس دربها بنا به درخواست مشتری از جنس MDF ویا کامپوزیت آلومینیوم می­باشد.

تهیه و نصب کلیه دربها توسط متخصصین این شرکت و با تضمین عدم نشت اشعه و برگه گارانتی معتبر عرضه می­گردد.

WhatsApp Image 2022 04 30 at 09.43.20
درب سربی ریلی
مقالات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *